Навчання в докторантурі:

1. Навчальний заклад: Український державний хіміко-технологічний університет.

Клоц Євген Олександрович – за спеціальністю 102 Хімія.

Тема дисертації:«Гімінальні системи O-N-X (X=O, N, Cl, Br, S). Синтез, встановлення будови та хімічні властивості» на здобуття наукового ступеня доктора хімічних наук зі спеціальності 102 Хімія.

Науковий консультант – д.х.н., професор Штамбург Василь Георгійович.

Навчання в аспірантурі:

1. Вергун Ігор Вячеславович – за спеціальністю 014 "Середня освіта (Фізика)"

Тема дисертації: "Білінгвальний підхід до методики навчання фізики в старшій школі" на здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальностей 014 "Середня освіта (Фізика)"

Науковий керівник – к.пед.н., доцент Трифонова Олена Михайлівна

Прогноз захисту дисертації –  2023 рік

1. Бевз Анна Володимирівна – за спеціальністю 014 "Середня освіта (Фізика)"

Тема дисертації: "Професійне спрямування навчання фізики та астрономії майбутніх фахівців інженерної механіки у закладах фахової передвищої освіти" на здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальностей 014 "Середня освіта (Фізика)"

Науковий керівник – д.пед.н., професор Садовий Микола Ілліч

Прогноз захисту дисертації –  2023 рік

1. Шаповалов Владислав Ігорович - за спеціальністю 014 "Середня освіта (Фізика)"

Тема дисертації: "Методика вивчення властивостей рідких кристалів у курсі фізики основної школи" на здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальностей 014 "Середня освіта (Фізика)"

Прогноз захисту дисертації –  2024 рік