Профспілковий актив фізико-математичного факультету

Голова профбюро факультету Царенко Олександр Миколайович – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри кафедри теорії та методики технологічної педготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності

Профорг кафедри фізики та методики її викладання Сальник Ірина Володимирівна– кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізики та методики її викладання.

Профорг кафедри прикладної математики, статистики та економікиЛутченко Людмила Іванівна– кандидат педагогічних наук, доцент кафедри прикладної математики, статистики та економіки.

Профорг кафедри математики, член профбюро факультету Яременко Юрій Вікторович– кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри математики.

Профорг кафедри теорії та методики технологічної педготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності Куценко Тетяна Володимирівна – старший викладач кафедри теорії та методики технологічної педготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Профорг кафедри інформатики, член профбюро факультету Дроговоз Наталія Анатоліївна– викладач кафедри інформатики.

 

Студентське самоврядування кожного навчального закладу є важливим фактором розвитку суспільства, виявлення потенційних лідерів, вироблення у них навичок управлінської та організаторської роботи з колективом, формування майбутньої еліти нації.

На фізико-математичному факультеті активно діє студентське самоврядування, яке має свою історію і традиції. Наші студенти є представниками студентського самоврядування університету, активно залучаються до усіх виховних заходів як факультету, так і університету. Безліч конкурсів, акцій, фестивалів, виставок та інших заходів  проводяться у межах факультету. Студенти беруть активну участь у волонтерському русі. Наші студенти є активними учасниками тренінгів, семінарів, вебінарів для представників студентського самоврядування.